RN73H1ETTP4701C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4701C50
JLCPCB Part #
C4248381
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS