RN73H1ETTP4640B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4640B10
JLCPCB Part #
C2554507
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS