RN73H1ETTP4481B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4481B10
JLCPCB Part #
C2554151
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS