RN73H1ETTP4371D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4371D10
JLCPCB Part #
C4009756
Description
-55℃~+155℃ 4.37kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS