RN73H1ETTP4221B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4221B10
JLCPCB Part #
C2554201
Description
4.22kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS