RN73H1ETTP4171B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4171B50
JLCPCB Part #
C2535586
Description
4.17kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS