RN73H1ETTP4022B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4022B50
JLCPCB Part #
C2535073
Description
40.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS