RN73H1ETTP4020B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4020B50
JLCPCB Part #
C2534627
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS