RN73H1ETTP3922C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3922C25
JLCPCB Part #
C2535271
Description
39.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS