RN73H1ETTP3920F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3920F50
JLCPCB Part #
C2516520
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS