RN73H1ETTP3900F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3900F10
JLCPCB Part #
C2546451
Description
390Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS