RN73H1ETTP3830C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3830C25
JLCPCB Part #
C4232745
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS