RN73H1ETTP3652D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3652D50
JLCPCB Part #
C4278345
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS