RN73H1ETTP3611F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3611F25
JLCPCB Part #
C2514940
Description
-55℃~+155℃ 3.61kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS