RN73H1ETTP3610B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3610B50
JLCPCB Part #
C4345329
Description
-55℃~+155℃ 361Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS