RN73H1ETTP3602F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3602F50
JLCPCB Part #
C4183444
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS