RN73H1ETTP3481B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3481B50
JLCPCB Part #
C2535505
Description
3.48kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS