RN73H1ETTP3360B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3360B50
JLCPCB Part #
C2534703
Description
-55℃~+155℃ 336Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS