RN73H1ETTP3242D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3242D50
JLCPCB Part #
C2514646
Description
32.4kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS