RN73H1ETTP3202B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3202B50
JLCPCB Part #
C3952672
Description
-55℃~+155℃ 32kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS