RN73H1ETTP3201C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3201C25
JLCPCB Part #
C4022783
Description
3.2kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS