RN73H1ETTP30R9D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP30R9D50
JLCPCB Part #
C4145310
Description
30.9Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS