RN73H1ETTP3010C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3010C50
JLCPCB Part #
C4233576
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS