RN73H1ETTP3010C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3010C10
JLCPCB Part #
C2554383
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS