RN73H1ETTP3000F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3000F25
JLCPCB Part #
C2513847
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS