RN73H1ETTP2942B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2942B50
JLCPCB Part #
C2534888
Description
29.4kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS