RN73H1ETTP2941B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2941B50
JLCPCB Part #
C4281165
Description
2.94kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS