RN73H1ETTP2940C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2940C50
JLCPCB Part #
C2536967
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS