RN73H1ETTP2843F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2843F50
JLCPCB Part #
C2515670
Description
284kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS