RN73H1ETTP2772F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2772F25
JLCPCB Part #
C2514262
Description
27.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS