RN73H1ETTP2770B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2770B10
JLCPCB Part #
C2554606
Description
-55℃~+155℃ 277Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS