RN73H1ETTP2741B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2741B50
JLCPCB Part #
C2535452
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS