RN73H1ETTP2710C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2710C50
JLCPCB Part #
C2537099
Description
-55℃~+155℃ 271Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS