RN73H1ETTP2710B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2710B50
JLCPCB Part #
C3945497
Description
-55℃~+155℃ 271Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS