RN73H1ETTP2701F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2701F25
JLCPCB Part #
C4113658
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS