RN73H1ETTP2640F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2640F10
JLCPCB Part #
C2545706
Description
264Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS