RN73H1ETTP2610B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2610B50
JLCPCB Part #
C2534673
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS