RN73H1ETTP2583D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2583D50
JLCPCB Part #
C4202700
Description
-55℃~+155℃ 258kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS