RN73H1ETTP2581F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2581F10
JLCPCB Part #
C4027038
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS