RN73H1ETTP2550B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2550B10
JLCPCB Part #
C2554643
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS