RN73H1ETTP2520D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2520D50
JLCPCB Part #
C4278396
Description
252Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS