RN73H1ETTP24R6F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP24R6F50
JLCPCB Part #
C2515735
Description
-55℃~+155℃ 24.6Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS