RN73H1ETTP2490F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2490F50
JLCPCB Part #
C4229579
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS