RN73H1ETTP2490C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2490C50
JLCPCB Part #
C4178351
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS