RN73H1ETTP2460B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2460B10
JLCPCB Part #
C4110474
Description
246Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS