RN73H1ETTP2432C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2432C50
JLCPCB Part #
C2535717
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS