RN73H1ETTP2370F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2370F50
JLCPCB Part #
C2516477
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS