RN73H1ETTP2321F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2321F25
JLCPCB Part #
C2514586
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS