RN73H1ETTP22R9F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP22R9F50
JLCPCB Part #
C2515758
Description
-55℃~+155℃ 22.9Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS