RN73H1ETTP2291F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2291F25
JLCPCB Part #
C3968566
Description
-55℃~+155℃ 2.29kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS